KURUMSAL

efeler plastik

Efeler Plastik, ürün yelpazesinin yanında tüketicilere yönelik hızlı çözümler üretebilen özel ürünler üretmek, alanında uzman bir kadro oluşturarak kendine özgü ürünlerle sektörde farkındalık oluşturmayı hedef edinmiştir.

Sürekli gelişen ve her geçen gün yeni keşiflerin yapıldığı günümüzde, Plakalık ve Askılık üretiminde yeni nesil ürünleri tüketicilerin hizmetine sunmak için Mersin/Akdeniz Sanayi Sitesinde enjeksiyonlu plastik üretimi faaliyetine devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak “Müşteri Velinimettir.” şiarının bilinciyle, uzman kadromuzla Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yıllarını bu sektöre vermiş uzman bir kadro ile ülkemiz için katma değerli üretimin her şeyden daha önemli olduğu şu dönemde tüm zorluklara rağmen, tüm bilgi ve birikimimizle bu hizmet yarışında yepyeni bir heyecan ile geriye bakmadan ve durmadan üretelim, ülkemiz ekonomisine karınca misali bir katkı da biz sunalım istedik.

efeler plastik

PLAKALIK ÜRETİMİ – ASKILIK ÜRETİMİ

Her yıl binlerce müşterimize yüz binlerce plakalık ve askılık üretiyoruz. Yıllardan beri hiç durmadan çalışıyor ve ülkemizin geleceğine katkıda bulunuyoruz.

Efeler plastik yıllardan beri yüzlerce müşterisine binlerce plakalık üretimi yapmış bir plastik şirketidir. Envarterinde bulunan tasarım tescilli plakalık modelleriyle Volkswagen, Renault, Honda, Opel, Jeep, Fiat, Citroen gibi ve birçok otomobil markasının yetkili plakalık sağlayıcısıdır.

Aynı zamanda yüzlerce özel servis, oto galeri, filo araç kiralama firmalarına hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizi ülkemizin ekonomisine katkıda bulunarak uygun fiyatlarımızı kaliteyle buluşturarak ürettik. Bu kalite anlayışımız bizi şu anda Türkiye’nin saygın plakalık üretimi yapan bir firma haline getirdi.

TEKLİF ALIN